הזמריה

באנר צירופים 2024

מנהל מוזיקלי: מרדכי שלף   |   מפיק ויועץ מוזיקלי: רון גנג

מופעים

מופעים

פסיפס מוזיקלי ראשון
יום ראשון, 5.8.2018   – בשעה 18:00  אבירים

מעורב תל מונדי – מנצח: בועז קביליו
"מעורב תל מונדי," היא חבורת זמר ייצוגית הפועלת במתנ"ס תל- מונד.
החבורה הוקמה לפני יותר משלושה עשורים ומספר חברים מהגרעין המייסד עדיין שרים בה.
המנהל המוסיקלי של החבורה הוא בועז קביליו שעובד אתה כבר עשרים שנה.
"מעורב תל מונדי" משתתפת בטקסים היישוביים ובפסטיבלים רבים ברחבי הארץ. כמו כן היו לחבורה מספר מסעות מוצלחים ברחבי אירופה. היא הופיעה מספר פעמים בצרפת בפני קהילות יהודיות בפרובנס ובפריז, בטורינו באיטליה, בהולנד ברוטרדם ואמסטרדם ולאחרונה השתתפה בפסטיבל בינלאומי בסלוניקי, יוון. הרפרטואר של החבורה מורכב משירים ישראלים מודרניים וכל העיבודים המוסיקליים הם של בועז קביליו.

קולות הכפר דרום השרון – מנצח: אבי פיינטוך
ההרכב הייצוגי של המועצה האזורית דרום השרון. הרכב זה מתמחה בביצועים מיוחדים ל"קלסיקות" של הזמר העברי. בזמרייה זו יגישו קולות הכפר את הפרשנות שלהם ללחניו המופלאים של עוזי חיטמן שעברו אתנו ממחוזות ילדותנו ועד לבגרותנו. ההרכב עובד ופועל תחת חסותה של המועצה האזורית ומופיע בארץ וברחבי העולם.
עיבודים וניצוח: אבי פיינטוך  מנחה: בתיה מורבצ'יק

אנסמבל שמים (כפר סבא) – מנצח: בועז קביליו
אנסמבל שמים בניהולו המוסיקלי של בועז קביליו, נוסד בשנת 2011, ומונה 16 זמרים וזמרות מאזור השרון, בעלי ניסיון בשירת מקהלה. הרפרטואר כולל חומר מגוון בעיבוד ל-5 קולות, בין היתר שירים ישראליים בעיבוד מודרני, שירים באנגלית ובאיטלקית ושירת אקפלה.האנסמבל צבר מוניטין רב בהופעות בארץ ובחו"ל, בהשתתפות בפסטיבלים מקומיים ובינלאומיים (2013 בדולומיטים איטליה, 2015 בליסבון פורטוגל, 2018 ב- On Stage Israel), כמו גם באירועים מוסיקליים נוספים כגון טקסים, כנסי מקהלות וערבי זמר.

פסיפס מוזיקלי שני
יום ראשון, 5.8.2018  – בשעה 19:00 – באולם הלבן

קולאז' – מנצחת: רונית כץ
מה הסיפור שלנו? – אנחנו הרכב "קולאז" – אנסמבל קולי המונה 15 זמרות ופועל כשבע שנים וחצי. וקולאז' על שום מה? – לא צריך להיות חד עין כדי להבחין בנקל בהפרש הגילים בין ה"ינוקות" לבין המבוגרות שבינינו, העולה על 30 שנה: אנחנו לא רק סבתות לנכדים הפרטיים שלנו, אלא מגדלות אף "נכדים" שנולדו לחברותינו בהרכב. שוו בדמיונכם חזרת מקהלה, שבה התמונה הרווחת היא מיניקה תורנית. אין אצלנו חופשת לידה: מחדר היולדות היישר לחדר החזרות…. שקלנו אפילו לשנות את שמנו ל-"מיניקות ושרות"…  גם המרחקים לא מרתיעים אותנו: אלוהי הוויז מקבץ אותנו מקדומים, ממתן, מתל אביב, מיעף, מרעננה וכמובן, מכפר סבא. גם הרפרטואר שלנו הוא קולאז' של חומרים הנותן מענה לכל אוזן: אנחנו שרות אולדיז, ג'ז, קלאסי- קל, שירים ישראלים (גם שירי ילדים) בעיבודים מעניינים, וחשוב לציין שאנחנו מבצעות חלק ניכר מהחומר ללא ליווי כֵּילִי – אקפלה. ומה הסוד שלנו? – בראש ובראשונה אהבת השירה. בכל יום ראשון אנחנו מניחות מאחור את שאריות היום ומתמכרות למוזיקה. בשילוב המופלא הזה שבין מעגל הנשים לבין כוחה המאגי של המוזיקה אנו מוצאות תמיכה, חברות, העצמה והתרוממות רוח.
ואת כל אלה מובילה ביד רמה המנצחת שלנו, רונית כץ, זמרת באנסמבל שמיניית ווקאל ואף מנהלת אותו, וכמו כן מרכזת את מגמת המוזיקה בתיכון "כצנלסון".

אביחיל – מנצח: בועז קביליו
חבורת אביחיל הוקמה לפני כ – 20 שנים והיא מונה כ- 25 זמרים וזמרות מעמק חפר והשרון.בחבורה שרים בני גילאים שונים, מאנשים צעירים ועד פנסיונרים חובבי תרבות ומוזיקה.מנהלה המוזיקלי של החבורה מיום הקמתה הוא בועז קביליו, בוגר האקדמיה הישראלית למוזיקה. החבורה שרה רפרטואר עשיר, מגוון ומפתיע. העיבודים המוזיקליים מורכבים ומאתגרים אך החבורה עומדת היטב באתגר. החבורה זוכת קטגוריית זהב בתחרות מיל"ה וקטגוריית כסף
באולימפיאדת המקהלות 2014 שנערכה בלטביה.


יום שני, 6.8.2018 – בשעה 16:00  אבירים

קולות הרנסנס – מנצח: אלון ובר
ההרכב הקולי שהוקם לפני כ-5 שנים  ע"י המנצח אלון ובר ,מבצע בעיקר יצירות א-קפלה קלאסיות מהמאה ה-15 ועד ימינו. השם רנסנס מתכוון לא רק למוסיקה מהתקופה הזאת שזוכה לדגש מיוחד בהרכב, אלא גם למונח הרחב יותר של תחייה  וחידוש השירה המקהלתית הטהורה. בהקשר זה ניתן גם עניין מיוחד לביצוע מוסיקה מקהלתית ישראלית אמנותית ועכשווית. התכנית המוסיקלית השנה תהיה מגוונת במיוחד ותציג כמה מלהיטי הרנסנס מאת מורלי, לאסו, ארקדלט ועוד, לצד מוסיקה מאת צבי אבני וביצוע בכורה ראשון בזמריה ליצירתו של יובל שי-אל "קוהלת". אורח מיוחד במופע יהיה הזמר ונגן הנבל העתיק יונתן סויסה.

יום שני, 6.8.2018 – בשעה 18:00  אבירים

צ'יאלה – מנצחת: שולה ארז
ההרכב הקולי "צ'יאלה" במופע: שיר סובב עולם "צ'יאלה" הינו הרכב קולי של שישה זמרים וזמרות מחיפה והסביבה, השרים א קפלה (ללא ליווי כלי) בסגנון אמנותי. ההופעה כוללת שירים בשפות שונות: אנגלית, ספרדית, איטלקית, יפנית, יידיש וכמובן – עברית. ההגשה החזותית, שלא נעדרים ממנה רגש והומור, תורמת להגברת החוויה לקהל שבאולם. לחלק מהשירים חברו חברי ההרכב מילים בעברית, המיועדות להקנות לשיר משמעויות שונות ועניין נוסף. ומנין צץ לו השם "צ'יאלה"?? על כך יסופר ויובהר במופע. אז בואו לשמוע ולראות! המנהלת המוזיקלית הינה שולה ארז, המוכרת גם מהניהול המוזיקלי של "כרמל א קפלה".

יום שני, 6.8.2018 – בשעה 19:00  האולם הלבן

שחפים – מנצחת: רבקה בר
החבורה הוקמה בשנת 1990 בראשון לציון, ופועלת כ -30 שנה תחת שרביטה ובניהולה המוזיקלי של המוזיקאית רבקה בר, בחסות החברה העירונית ראשון לציון. החבורה מבצעת קלסיות ישראליות ושירים לועזיים בסגנונות שונים. החבורה מונה 25 איש -גברים ונשים .


יום שלישי, 7.8.2018 –  בשעה 13:00     חדר האוכל הצלבני

זמרי גלרון – שדה ורבורג – מנצח: אבי פיינטוך
חבורת הזמר הוותיקה שהחלה את דרכה בכפר סבא לפני למעלה מ- 30 שנה מופיעה ברחבי הארץ והעולם בשלל תכניות נושא מכל שטחי הזמר העברי, פרויקטים מיוחדים חד פעמיים ורפרטואר עשיר ורחב. הרכב זה ידוע בשילוב הקולות בין הזמרים, ההפקה הקולית והתצליל כהרכב שירה ייחודי ונדיר המתמודד עם עיבודים מורכבים שנכתבו במיוחד להם.
תכנית ראשונה: שירי דוד זהבי
דוד זהבי נחשב למלחין הישראלי הראשון (ארחה במדבר, הן אפשר, הליכה לקיסריה ועוד…)
עיבודים וניצוח: אבי פיינטוך
מנחה: בתיה מורבצ'יק.

יום שלישי, 7.8.2018 – בשעה 15:00     חדר האוכל הצלבני

זמרי גלרון – שדה ורבורג מנצח: אבי פיינטוך
תכנית שנייה:  "טובים השניים"
התכנית מוקדשת לאהוד מנור ולחברים אתם יצר, בדגש מיוחד על מתי כספי.
עיבודים וניצוח: אבי פיינטוך
מנחה: בתיה מורבצ'יק.

יום שלישי, 7.8.2018 – בשעה 19:00     האולם הלבן

להקת אלגרוס – מנצחת: רחל גרוס
להקת אלגרוס מונה 15 זמרים וזמרות ומנוהלת מקצועית על ידי  רחל גרוס – פסנתרנית ומנצחת .
הלהקה הוקמה לפני כ- 8 שנים ומגישה בעיקר שירים ישראליים מוכרים.
ייחודה של הלהקה מתבטא בעיבודים המיוחדים הדורשים יכולות מוזיקליות גבוהות ,וגם בצד הוויזואלי. רוב השירים מוגשים לקהל בלווי כוריאוגרפיה  שנבנתה במיוחד לכל שיר, ומוסיפה להופעה ייחוד ועניין . להקת אלגרוס מופיעה בכל רחבי הארץ ומשתתפת בפסטיבלים מובילים.
להקת אלגרוס מתאמנת בחדר חזרות ב"כפר תקוה", כפר לאנשים עם צרכים מיוחדים. הלהקה משתלבת באירועי הכפר ומשתפת פעולה עם מקהלת הכפר כולל הופעות משותפות  .


פסיפס מוזיקלי שלישי

יום רביעי, 8.8.2018   בשעה 15:00    אבירים

השרונים – מנצח: בועז קביליו
מקהלת השרונים נוסדה ע"י המלחין והמנצח הידוע יעקב הולנדר ז"ל ועבדה תחת ניצחו במשך כמעט 20 שנה.זו השנה החמישית שהשרונים שרים תחת הדרכתו של המעבד והמנצח בועז קביליו – בהנאה מרובה ובתחושה של התפתחות מוסיקאלית מתמדת. המקהלה נהנית מהצלחה והערכה בהופעותיה, משתתפת בהופעות ובפסטיבלים בארץ ובחו"ל ובספטמבר הקרוב תצא להשתתף בפסטיבל של האינטרקולטור בגראדו שבאיטליה במסלול התחרותי. מקהלת השרונים מונה למעלה משלושים זמרות וזמרים, רובם בעלי וותק וניסיון בשירה במקהלות כבר שנים רבות.

מקהלת הזמיר מנצח: מתי לזר, ארה"ב
הזמיר– מקהלת הנוער היהודית הבינלאומית , HaZamir": The International Teen Choir,נוסד לפני 25 שנה על ידי מתי לזר –Matthew Lazar – מייסד ארגון המקהלות היהודיות: Zamir Choral Foundation והמנצח המוביל והמוכר ביותר בתחום המוסיקה המקהלתית היהודית בצפון אמריקה. הזמיר הנו ארגון יהודי ציוני אשר מטרותיו לבצע מוסיקה יהודית מקהלתית ברמה הגבוהה ביותר תוך חיזוק הזהות היהודית, יצירת קשרים בין נוער ישראלי ונוער בתפוצה היהודית אמריקאית, חינוך למנהיגות ומצוינות ויצירת הזדמנות לבני נוער מכל קצות הארץ להשתתף בתכנית מיוחדת זו. הזמיר מורכב מרשת של סניפי מקהלות הזמיר ברחבי ארצות הברית וישראל.  31 סניפים בארה"ב ו-7 סניפים בארץ: הזמיר השרון, הזמיר בית שאן, הזמיר אשקלון, הזמיר כרמיאל/משגב, הזמיר ירושלים, הזמיר אופקים/מרחבים והזמיר ירוחם. מדי שנה לומדים כל הזמרים בארה"ב ובישראל (400 בני נוער)  את אותו הרפרטואר לקראת פסטיבל הזמיר העולמי המסתיים בקונצרט גאלה חגיגי באחד מהאולמות המפורסמים ביותר בעיר ניו יורק (מטרופוליטן אופרה האוס, קרנגי הול, לינקולן סנטר).  הזמיר ישראל חוגג 13 שנים להיווסדו .
בזמריה יופיע הזמיר ישראל ברפרטואר של קונצרט הגאלה שנערך בלינקולן סנטר במרץ השנה.

מקהלת מיתר מנצחת: מיכל אוקון
מקהלת מיתר בניצוחה של מיכל אוקון, היא המקהלה הייצוגית של רחובות בקונסרבטוריון העירוני. המקהלה נוסדה בשנת 1977 על ידי יהודית חן ז"ל  ושרים  בה ילדים ונוער בני 10-18. המקהלה מתאפיינת בשירת ה -א-קפלה זכה והופיעה על במות חשובות ברחבי הארץ  ובעולם. לאורך השנים ביצעה והקליטה מיצירותיהם של משה רסיוק, חיים אלכסנדר, ראובן סרוסי, מאיר מינדל, משה זורמן, גילה גלבוע, ועוד רבים אשר כתבו במיוחד עבורה. המקהלה מבצעת יצירות ממוסיקה עתיקה ועד מוסיקה בת זמנינו.

יום רביעי, 8.8.2018  בשעה 18:00   אבירים

מקהלת הגוספל מנצחים: ארז טל וקווין פוקס
קול & Soul – מקהלת הגוספל של ישראל, הוקמה לפני שלוש שנים על ידי מיל"ה (המרכז הישראלי למקהלות וחבורות זמר). המקהלה היא חלק מפרויקט עולמי שמטרתו להביא את מוזיקת הנשמה השחורה לקהילות ברחבי העולם. מנהלו המוזיקלי של הפרויקט הוא המנצח הידוע ג'ואה אמיר, כוכב מחזות זמר בברודווי וזמר גוספל מחונן בזכות עצמו, שמגיע לארץ במהלך השנה כדי לנהל מוזיקלית גם את קול & Soul. במקהלה חברים 40 זמרים וזמרות מכל רחבי הארץ והיא מופיעה על במות בארץ ובעולם, ולאחרונה השתתפה בפסטיבל גוספל גדול בצרפת. הרפרטואר של קול & Soul סוחף ומרגש, וכולל שירי גוספל קלאסיים ומודרניים לצד שירים ישראליים בעיבודי גוספל מקוריים.

פסיפס מוזיקלי רביעי
יום רביעי, 8.8.2018    בשעה 19:00  האולם הלבן

מיתר – מנצח: בועז קביליו
אנסמבל "מיתר" קיים מזה 20 שנים בניצוחו של המלחין והמעבד- בועז קביליו. ההרכב של "מיתר"  מתאפיין בסאונד איכותי ונושא אופי צעיר ודינמי. זמרי "מיתר" הופיעו בפסטיבלים בחו"ל וכן בכנסים ומופעים בארץ. בין היתר הופיעו בתוכנית מלאה במועדון "קמלוט" בהרצליה, ב"בית היוצר" בתל אביב ובמופע משירי הביטלס בשיתוף מקהלת "שירן" בניצוח דודי זבה ו"האנסמבל של ג'יני רבין".בימים אלה שוקדים זמרי אנסמבל "מיתר" על מופע חדש של שירי רוק בעיבודים קוליים.

אחת וחמישה – מנצחת: אירית ישראלי
ההרכב "אחת וחמישה"  במופע שירים ישראליים בעיבודים מקוריים, תוך נגיעה ברגעי מפתח בחייהם של 5 גברים ואישה אחת, מילדות ועד בגרות. מופע שכולו נוסטלגיה, חיוך ורגש.
משתתפים: קובי לם, ירון וינמן, אבי כהן, שלמה ויסברג, מיקי נוי, אירית ישראלי.
עיבודים וניהול מוסיקלי- אירית ישראלי

צהלה – מנצח: בועז קביליו
חבורת הזמר של צהלה פועלת מזה כ-15 שנה בהנהלתו המוזיקלית של בועז קביליו.
20 זמרים, שהחוט המקשר ביניהם הוא כשרון מוסיקלי ואהבה למוסיקה ולשירה עברית, הגאים ברעות ובמרקם החברתי המיוחד שנוצר ביניהם. הרפרטואר של החבורה מורכב בעיקר ממוסיקת רוק ישראלית בעיבודים המיוחדים והמאתגרים של בועז. במשך שנות פעילותה השתתפה החבורה בפסטיבלים וכנסים בכל רחבי הארץ כמו גם בפסטיבל מוסיקה בינלאומי בקרואטיה, בו זכתה לשבחים ותעודות הצטיינות

Scroll to Top