הזמריה

באנר צירופים 2024

מנהל מוזיקלי: מרדכי שלף   |   מפיק ויועץ מוזיקלי: רון גנג

זמריה 2020 ברשת

זמריה ברשת
29-30-31 בדצמבר 2020

מנהל מוזיקלי: רון גנג
מפיק: אבי פיינטוך
מנחה: נועם גיל-אור

זמריית 2020 שהתקיימה לראשונה ברשת, הסתיימה בהצלחה גדולה!

הרגשת סיפוק גדולה בעמותת הנבל והזמיר – מייסדת ומפיקת אירועי הזמרייה.

במשך 3 הימים האחרונים של 2020 שירת המקהלה הביאה לאלפי מאזינים רגעים של נחת והנאה למשמע קטעים מרגשים, נדירים וייחודיים המבוצעים ע"י מקהלות והרכבי שירה ישראלים. יותר מ-12 אלף כניסות נרשמו באתר הזמרייה ברשת.

השנה לראשונה, בשל מגבלות הקורונה, התקיימה זמריה מקוונת. כל אירועי הזמרייה הועברו בשידור בכל ערוצי התקשורת האירופיים ע"י Interkultur German,הגוף הבינלאומי הגדול ביותר לתחרויות ופסטיבלי מקהלות בינלאומיים באירופה.

עשרות הודעות תודה מהארץ ומהעולם התקבלו על איכות השידורים של הקטעים המוסיקליים והראיונות כמו גם על ההנחיה הנפלאה של נועם גיל-אור.

הכותבים ציינו לטובה את הראיונות שהתקיימו עם המנצחים צבי שרף וזולי פרנק, מנצחי המקהלות הישראלים. הזמרייה ברשת הייתה לדעת כולם מסע מוסיקלי רחב היקף של סגנונות והגשה.

עמותת הנבל והזמיר מבקשת לציין את הקשר המיוחד עם העיר עכו המארחת את הזמריה ומהווה רקע מושלם ומרהיב לשירת המקהלה מאז 2012.

בימים אלה נערכת עמותת הנבל והזמיר לקיום זמריית 2021 שתתקיים בתאריכים 28 ביולי ועד 3 באוגוסט, על פי המסורת הטובה באולמות האבירים, בעכו העתיקה. מתוכננת זמרייה בינלאומית בנושא מוסיקה ליטורגית על גווניה, תחת הכותרת "בין קודש לחול". במקביל נערכת העמותה לקיים את הזמריה גם כזמריה מקוונת אם יהיה בכך צורך.

הנהלת עמותת הנבל והזמיר מבקשת להודות לכל הזמרים, המנצחים, הנגנים והיוצרים על רגעי העונג שזכינו להם במשך 3 ימים. כמו כן מודה העמותה לכל מי שנתן ידו להצלחת האירוע ובמיוחד למנהל המוסיקלי רון גנג, למפיק אבי פיינטוך ולמנחה הזמרייה נועם גיל-אור.

תודה מיוחדת שלוחה לשותפנו לעשייה המבורכת – עיריית עכו, החברה לפיתוח עכו העתיקה, A-CAT , מיל"ה והל"ל.

מי שהחמיץ את השידורים יכול לצפות בהם ביוטיוב:

זמריה ברשת שידורי היום הראשון 29/12/20:
https://youtu.be/uk53LoRI1AM

זמריה ברשת שידורי היום השני 30/12/20

https://youtu.be/oFbNXkEYaYI

זמריה ברשת שידורי היום השלישי 31/12/20
https://youtu.be/V31phXVpvH4

לתוכנית השידורים המלאה לחצו כאן

הצפייה היא ללא תשלום.

להתראות בזמריית קודש וחול בקיץ 2021!!!!!!

 

עמותת הנבל והזמיר

Scroll to Top