הזמריה

באנר צירופים 2024

מנהל מוזיקלי: מרדכי שלף   |   מפיק ויועץ מוזיקלי: רון גנג

שילובים על הדשא

יום ראשון, 1.8.2021, שעה 19:00
הגן הקסום , אולמות האבירים, עכו העתיקה

אל דרוויש הסופית

קבוצה רוחנית מהגליל אשר משלבת ברוחניות מוסיקה, שירה וריקוד.
בעזרת שירה, מוסיקה וריקוד מנסים חברי הקבוצה לעוף ולהתחבר לעולם אחר, עולם מלא אהבה הרחק משנאה וקנאה, הרחק מעולם שאינו מבדיל בין אדם לאדם, אלא שואף להתחבק עם כולם ללא הבחנה בין מי אני ומה אני ולאיזה גזע אני שייך.
משתתפים:
חאלד אבו עלי
 – רקדן ומנהל הקבוצה
שייך מאופק – זמר סופי
ויהאב בדארנה  – נגן קטנטן
מוחמד טרבה –  נגן עוד
מילארד כורי – חלילן
אבראהים חנא  – דרבוקה ותופים

קול & SOUL

מנצחים: ז'ואה אמיר (צרפת), רון גנג (ישראל)

פרויקט הגוספל של עמותת מיל"ה מאגד בתוכו כ-40 זמרים שמגיעים מכל רחבי ישראל. כולם חולקים יחדיו את האהבה והתשוקה לשירי גוספל מסורתיים ושותפים לחזון הקמת הרכב גוספל יהודי וישראלי. המנצח הכריזמטי ז'ואה אמיר מביא להרכב את הרוח והאנרגיה של מוזיקת הגוספל המסורתית ואילו תחת שרביטו של המנצח הישראלי רון גנג שרים שירי נשמה יהודים וישראלים בעיבוד מיוחד לקול & SOUL. 

יום שני, 2.8.2021, שעה 19:00
הגן הקסום , אולמות האבירים, עכו העתיקה

בתואניס ביק بتونس بيك Batwanis Beek

"בתואניס ביק" הוא הרכב של אוהבי נגינה ושירה מתוככי הסמטאות ורובעי עכו העתיקה. מנגנים  במסגרת "טברנה עכואית" השואבת את המוזיקה שלה מהקלאסיקות של המוזיקה הלבנטינית  מהחוף המזרחי של הים התיכון ומעבדת אותו לפי מצב הרוח והרגע, עם הרבה אימפרוביזציה האופיינית לעולם הזה.

מקהלת שירן – רמת השרון

מנצח: דוד זבה
מקהלת 'שירן' מונה כ 40  חברים חובבי שירה, ובימים אלה חוגגת חצי יובל להקמתה. המקהלה הוקמה על ידי המלחין יעקב הולנדר, ותחת שרביטו השתתפה המקהלה בפסטיבלים, הקליטה והופיעה בטלוויזיה, בארץ ובחו"ל. במשך חמש שנים ניהל את המקהלה דורון שנקר, בניצוחו זכתה המקהלה במדליית זהב בתחרות מקהלות בגרמניה והופיעה עם התזמורת הפילהרמונית. בשנים האחרונות משמש דוד זבה כמנהל המוסיקאלי של המקהלה, בתקופה זו זכתה המקהלה פעמיים בדירוג "זהב" בתחרות סולם מיל"ה, זכתה במדליית כסף בפסטיבל קלמאטה-יוון, השתתפה בפסטיבלי מקהלות בחו"ל והופיעה בקונצרטים עם תזמורת "סימפונט" רעננה.
הרפרטואר של המקהלה כולל שירים ישראליים ושירים לועזיים, כולם בעיבודים מקוריים.
המקהלה מרבה להופיע ברחבי הארץ והשתתפה בכעשרים פסטיבלי מקהלות וסיורי הופעות באירופה.

יום שלישי, 3.8.2021, שעה 19:00
הגן הקסום , אולמות האבירים, עכו העתיקה

אנסמבל עמאד דלאל

האנסמבל הוקם לפני יותר מ- 15 שנים ביוזמת עמאד דלאל המורכב מנגנים, זמרים ומקהלה. ההרכב מופיע דרך סל תרבות ותרבות לפריפריה במגזר הערבי בנוסף להופעות שונות.
ההרכב מבצע שירים ומנגינות מהז'אנר של המוזיקה הערבית, קלאסית ופולקלורית ערבית.
מנהל ההרכב, עימאד דלאל הוא אמן עוד בינלאומי ומרצה במכללת צפת בחוג למוזיקה.  בנוסף עימאד דלאל הוא מלחין ומנצח על כמה תזמורות ביניהן התזמורת האנדלוסית "אלמוגרביה" ממעלות תרשיחא.
עימאד קיבל הרבה פרסים כמלחין ונגן עוד ומרצה מצטיין ממכללת צפת האקדמית בנוסף לפרסים רבים מגופים שונים. הוא אמן המופיע בארץ ובחו"ל וכוכב טלוויזיה במגזר הערבי מאז גיל 13.
עימאד פועל נמרצות למען קיום משותף ערבי – ישראלי דרך השימוש במוזיקה כגשר בין העמים ומקיים שיתופי פעולה מוזיקליים רבים עם הרכבים ונגנים מהמגזר היהודי.

Scroll to Top