הזמריה

באנר צירופים 2024

מנהל מוזיקלי: מרדכי שלף   |   מפיק ויועץ מוזיקלי: רון גנג

מנצחים ומנהלי סדנאות

 

מנצחים ומנהלי סדנאות

 

 

  טימותי בראון, אנגליה

בהמשך לקריירה מכובדת כמנהל מחלקת המוזיקה של קלייר קולג' בקיימברידג" טים בראון נהנה מחייו כפרילאנס שעיקר התמקדותו המקצועית נתונה בחלקה Zürcher Sing-Akademie  בציריך, שוויץ, ובחלקה למקהלת English Voices אותה ייסד בלונדון. הוא ממשיך לעבוד עם מוזיקאים צעירים ובין השנים 2010-2015 היה מנהל אורח למחלקת המוזיקה באוניברסיטת רובינזון בקיימברידג". טים בראון נחשב לדמות פופולארית בקרב כנסים וסדנאות מקהלות בכל העולם. הוא היה מעורב באירועי ה"אירופה קנטאט" במשך שנים רבות, הוא מנצח מבוקש בישראל והתארח פעמים רבות בזמרייה ובנוסף עבד באופן קבוע עם הקאמרטה הישראלית. טים בראון פעיל גם בתחום האופרה, אליו הוא מוזמן, לעיתים תכופות, לשמש כמנצח מקהלות אורח.

 ד"ר אנדרה דה קוואדרוס הוא מנצח, מחנך מוזיקלי ופעיל זכויות אדם, הוא פרופסור למוזיקה וראש המחלקה למוזיקה באוניברסיטת בוסטון. בנוסף להיותו המנצח על מקהלת אוניברסיטת מנאדו באינדונזיה, הוא מנהל שני פרויקטים מוזיקליים על בסיס שוויון בין בני אדם באשר הם (בהשתתפות ישראל, הרשות הפלסטינאית ושוודיה), וקולות 21, ומנהל קורס מנצחים במרכז אריק אריקסון לשירת מקהלה בשוודיה. בנוסף לניהול פרויקטים מוזיקליים בבתי הכלא במסצ'וסטס, דה קוואדרוס גם פעיל במיזמי הרכבים קהילתיים בעולם הערבי ובישראל ומשמש המנהל המוזיקלי של פסטיבל המוזיקה הבינלאומי בלונדון.


ג'ואה אמיר, צרפת,מנצח של מקהלת TF Gospel, צרפת. אמן רב-תחומי. בוגר אוניברסיטת ניו-יורק, זמר, מלחין, מנהל מקהלה ומורה, ומעל הכל הוא אדם יוצר המגן על מה שהוא קורא: "חלל מקודש". 

לאחר שהופיע בכל העולם בהופעות ובהצגות כגון: "מלך האריות", "שיער", ואפילו בתכנית הטלוויזיה "דה וויס", ג'ואה החליט ליישם את שלמד ויצר את המושג "חלל מקודש" – סביבה פנימית אשר בתוכה אמן נמצא בקשר עם האנרגיה היצירתית שלו.

בעזרת רעיון זה, ג'ואה מאמין שהאמן אינו רק בבחינת "מופיע" אלא מי שמעביר אנרגיות דרך עצמו לקהל שלו.

קווין פוקס, קנדה/אנגליה, יליד טורונטו,  בריטון/מתופף /מדריך /מעבד מוסיקלי. 

קולו של קווין פוקס מוכר בעולם ה- א- קפלה העכשווית . בשבע השנים האחרונות מסייר ברחבי העולם עם קבוצתו זוכת הגראמי "הסוינגל סינגרס" לאחר קריירה בת תשע שנים עם מקהלת "טורונטו קאדנס".
קווין הוא מנהלה המוזיקלי של מקהלת הקצב הישראלית ווקולוסיטי ומקיים סדנאות אומן עם רבות מחבורות הזמר של מיל"ה. סדנאות האימפרוביזציה שלו הכוללות את  "Sing without Safety Net"  ו-"Beatbox & Beyon"   זכו לתשבחות מבתי ספר, פסטיבלים ומחנות קיץ באירופה ובארה"ב. בנוסף הינו מלחין-תושב של תיאטרון קבוצת "Driftwood" הממזגת תיאטרון שייקספירי עם מוסיקה קולית.
בזמנו החופשי קווין מעבד יצירות  עבור מקהלות וקבוצות זמר. 
ליז סוואיין, אנגליה

מאז סיימה את לימודיה בבית הספר למוזיקה "גילדהאל", ליז הפכה לזמרת ג'ז מגוונת ומצליחה, למנצחת מקהלה ולסולנית הידועה, בעיקר, כבעלת תשוקה וחשיבה מקורית בתחום המוזיקה.
היא שרה עם ה"סווינגל סינגרס", "ווקטסט", מקהלת "מרי קינג", מקהלת הגוספל "606", תזמורת אורורה, והופיעה בפסטיבלי מוזיקה בינלאומיים ביניהם, פסטיבל הג'ז בלונדון, תכניות המוזיקה של BBC, בברביקן, בפסטיבל הא-קאפלה של לונדון והקליטה מוזיקה לכמה סרטים וסדרות טלוויזיה. עיבודיה ולחניה נוגנו גם ברדיו ובטלוויזיה ברחבי העולם.

כמנצחת מקהלה, ליז הפיקה פרויקטים עבור ארגונים שונים כגון: "VOICELAB", "מקהלות ללא שם", וניהלה מקהלות למקומות עבודה כגון עיתון ה"גרדיאן". היא קלינאית מנוסה ואשת חינוך, המלמדת בפסטיבלים שונים ואוניברסיטאות בבריטניה.

במייסדת ומנהלת מקהלת הא-קאפלה הלונדונית "XL", ליז מקדישה את זמנה ליצור הזדמנויות לזמרים, תוך כדי הרחבת גבולות הז'אנר הווקאלי בבריטניה.


מריה בלייבר – ילידת אוקראינה. נולדה למשפחה של אנשי מוסיקה ותיאטרון. מגיל צעיר למדה נגינה בפסנתר, שירה ומשחק.

בשנת 1998 עלתה לארץ והמשיכה את לימודיה באקדמיה למוסיקה באוניברסיטת תל אביב, שם סיימה תואר ראשון ושני בניצוח מקהלות.

בשנים 2007,2005,2003,2001 זכתה במלגות הצטיינות בניצוח מקהלות מטעם קרן אמריקה – ישראל.

מריה שרה לאורך השנים באנסמבלים מובילים בארץ, כמו "קולגיום" ת"א, אנסמבל של יובל בן עוזר, ו-5 שנים במקהלת "זמרי הפילהרמוניה", איתם השתתפה בהפקות האופרה הישראלית בשנים 2002 עד 2005.

בשנים 2005 עד 2013 עבדה בבית ספר לשירת המקהלה.

כיום מריה מנצחת על מקהלות במקומות שונים במרכז הארץ (רמת גן, חולון, הרצליה ועוד), מלמדת פיתוח קול, ומעבירה סדנאות חווייתיות ומעשירות.

טל"ח – הזכות לשינויים שמורה

 

Scroll to Top