הזמריה

באנר צירופים 2024

מנהל מוזיקלי: מרדכי שלף   |   מפיק ויועץ מוזיקלי: רון גנג

יום מיל"ה

ביום הראשון תצדיע הזמריה לעמותת "מיל"ה" – המרכז הישראלי למקהלות וחבורות זמר –
החוגגת 20 שנה להיווסדה.
מאות זמרים יפתחו את קונצרט הערב בשירה משותפת מעל חומות חצר המצודה הצלבנית.

יום ראשון 1.8.2021, שעה 14:00
חדר האוכל הצלבני , אולמות האבירים, עכו העתיקה

"נווה צדק" – מנצחת: לריסה לומלסקי

מקהלת "נווה צדק" התל אביבית פועלת מאז 2012 תחת שרביטה של לריסה לומלסקי, מנצחת אנרגטית ומוסיקלית. הרפרטואר מגוון כולל זמר, עם, פופ, ספיריצ'ואלס, קטעים קלאסיים שבו יסוד הביצוע הוא רגש, משמעות ומוסיקליות.

מאחורי ההרכב כבר רשימה לא קטנה של הופעות מוצלחות מכנסי מקהלות עד פסטיבלים ותחרויות בארץ ובחו"ל. באוקטובר 2015, זכתה המקהלה במקום מכובד של מדליית כסף בתחרות מקהלות ביוון. בשנת 2016, מקהלת "נווה צדק" נבחרה לייצג את תל אביב בפרויקט חילופי מקהלות עם העיר קלן שבגרמניה. בשנת 2018, זכתה המקהלה במקום שני בתחרות מקהלות בסנט פטרבורג.

"צלילי הקשת" – מנצחת: לריסה לומלסקי

צלילי הקשת בניצוחה של לריסה לומלסקי עובדת ומקפידה על הפקה נכונה של הצליל ועל השליטה באינטונציה, על השירה באנסמבל ועל יצירת הרמוניה קולית. המקהלה מערבת רפרטואר מגוון של שירה ישראלית ועולמית ובו יסוד הביצוע הוא רגש, משמעות ומוסיקליות.


יום ראשון 1.8.2021, שעה 14:00
אבירים 5 , אולמות האבירים, עכו העתיקה

"קולות כרמיאל" – מנצח: רונן בן דויד

רוב הזמרים מגיעים מכרמיאל, עצמון, יובלים והר חלוץ. שרים שנים בהנאה מרובה, בשלושה וארבעה קולות, שירי ארץ ישראל המומלצים הן ע"י המנהל רונן והן ע"י החבורה. החבורה נפגשת אחת לשבוע לחזרה, מופיעה בכנסים ובאירועים שונים בכל הארץ וגם בחו"ל. מאחלים לעצמינו שירה ברון עוד שנים רבות.

"קולות הלב" – מנצח: צבי שרף

חבורה ייצוגית של העיר חדרה. כ20 שנה עבדה עם יואב נטע ז"ל, ומזה שנה רביעית עם צבי שרף.
החבורה משתתפת בכנסים ברחבי הארץ, בפסטיבל האגם בכנרת, ובשני פסטיבלים באיטליה.
קולות הלב תורמת את חלקה לקהילה בחדרה בימי זיכרון ובמוסדות שונים בעיר.
העבודה עם המנצח צבי שרף מהווה אתגר מוסיקלי לזמרים, בבחירת השירים ובעיבודים המיוחדים של צבי שרף והתוצאות נראות בשטח.

"תפוח בדבש" – מנצח: רון גנג

אנחנו שלוש וחצי שנים תחת שרביטו של המנהל המוזיקלי והמוכשר שלנו רון גנג -שהוא מנכ"ל מיל'ה. החבורה צעירה ברוחה, מופיעה ברחבי הארץ ובכנסים של חבורות זמר. "תפוח בדבש" מביאה איכות מוזיקלית בשירה מתורבתת ובהגשה נפלאה בשירים ישנים וחדשים כאחד.
מקום הפעילות שלנו הוא במתנ"ס בקריית מוצקין ואין מצב שנפספס חזרה 🤗 אנחנו כמשפחה אחת גדולה.


יום ראשון 1.8.2021, שעה 15:30
חדר האוכל הצלבני , אולמות האבירים, עכו העתיקה

"הטרוגניה" – מנצח: יאיר קלינגר

שרים ביחד יותר מעשרים שנה תחת שרביטו המופלא של יאיר קלינגר, המאתגר אותנו תדיר בעיבודיו המורכבים. רובנו באים ממטה יהודה, מושבים וקיבוצים ומבית שמש העיר בה אנחנו נפגשים לחזרות. השנה האחרונה הייתה מאתגרת מאד. מפגשים, סגרים, חששות, מסכות, מלחמה, סליחה מבצע. ובין כל אלה חזרות לסירוגין… יחד עם זאת, לא ויתרנו. המשכנו לשיר וליהנות מהמפגשים שלנו כמו תמיד.

 אנסמבל "כרמים" – מנהל מוסיקלי ואומנותי : יאיר קלינגר

אנסמבל "כרמים" הינה להקה ייצוגית של העיר ראשון-לציון ומבצעת ממיטב היצירות הישראליות הקלסיות ושירי עם ידועים. בלהקה זמרים הבאים מתחומי עשייה ותעסוקה מגוונים: תעשיה, יצור, חינוך והאקדמיה ועוד. אנסמבל "כרמים" מופיעה רבות בישראל ומשתתפת בפסטיבלים ומופעים. פעמיים זכתה הלהקה במדליית זהב בתחרויות "מיל"ה". בין הישגיי הלהקה זכייה במדליות זהב וכסף בתחרויות שירה בינלאומיות שנערכו בנתניה, ובריבה-דל-גארדה באיטליה.  תחרויות אלה אורגנו בפיקוח ארגון האינטרקולטור האירופי בהשתתפות שופטים בינלאומיים מטעמם. בנוסף, יצגה אנסמבל "כרמים" מספר פעמים את מדינת ישראל בסנט פטרבורג ברוסיה ובפסטיבל בין-לאומי בטורונטו ובניו-יורק.

"מעורב תל מונדי", מנצח: בעז קביליו

"מעורב תל מונדי" היא אחת מחבורות הזמר הייצוגיות של מתנ"ס תל מונד. המנהל המוסיקלי הוא בועז קביליו שגם אחראי לכל העיבודים המוסיקליים. החבורה  שרה בעיקר שירים עבריים עכשווים בחמישה קולות. החבורה פועלת כבר 34 שנים ,מהן 24 שנים בניצוחו של בועז קביליו. החבורה הופיעה באירועים של המושבה  ומשתתפת באופן קבוע באירועים של מיל"ה. החבורה הופיעה בצרפת ובאיטליה בפני קהילות יהודיות ואף השתתפה בפסטיבלים בינלאומיים ביוון ,איטליה והונגריה.


יום ראשון 1.8.2021, שעה 18:00
חדר האוכל הצלבני , אולמות האבירים, עכו העתיקה

"ווקליזה בשרון" – מנצח: רון גנג

פועלת משנת 1984, מהן 23 שנים תחת שרביטו של המנצח – רון גנג.
​המקהלה שרה א-קפלה ומרבית העיבודים ברפרטואר המגוון של המקהלה, חוברו ע"י המנצח רון גנג.
​למקהלה, מסורת של הופעות בפסטיבלים שונים בארץ ובעולם ובאירועים שונים בעיר ומחוצה לה. באוקטובר 1997 השתתפה המקהלה בפסטיבל בריבה דל גרדה שבאיטליה וזכתה בעיטור הכסף. באוקטובר 2003 השתתפה המקהלה במסע הופעות חוויתי מוצלח ומיוחד בכנסיות ברחבי צפון איטליה ובפני הקהילה היהודית במילאנו.
​בשנת 2004, ביחד עם רון גנג, היו שותפים להקמת עמותת "א-קפלה ישראל". לקידום המוזיקה הווקאלית בארץ. כפרויקט ראשון ארגנה העמותה פסטיבל לשירת א-קפלה בו לקחו חלק כ-150 זמרים מרחבי הארץ שהשתתפו בסדנאות, הרצאות, הופעות ותחרות עיבודים נושאת פרסים. בשנים האחרונות היו שותפים לסדרת ההופעות מוצלחת "א-קפלה על קפה לאטה" .אירוח הרכבים השרים שירת א-קפלה ומעודדת מקהלות חדשות להתנסות בחוויה זו.

"טללים" – מנצח: יוסי סידי

טללים הוקמה כחבורה העירונית של עיריית לוד. במהלך השנים חבורת טללים הפכה לעצמאית, השתתפה באירועים רבים בחו"ל ובארץ ומקיימת חזרות ברמת השרון. החברות והחברים בטללים מגיעים משדה בוקר בדרום ועד רעננה בשרון. החבורה שרה מגוון של שירים ישראליים עדכניים וותיקים וכן שירים באנגלית.

"שיר" – מנצח: צביקה קמינר

נפגשים בשמחה מידי שבוע, שרים בהנאה תחת שרביטו של צביקה ונגינתה המופלאה של ורדית. אנו מרגישים מחויבים אחד לשני, נרגשים כל פעם מחדש להיפגש, לשיר, להופיע בפסטיבלים , בכנסים וגם בחו"ל כאשר המצב יאפשר.

"צהלה" – מנצח: בעז קביליו

האנסמבל הקולי צהלה פועל מזה כ-17 שנה בהנהלתו המוזיקלית של בעז קביליו, בוגר האקדמיה למוזיקה באוניברסיטת תל אביב ובעצמו בן שכונת צהלה שבתל אביב.
האנסמבל מורכב מ-20 זמרים, שהחוט המקשר ביניהם הוא כשרון מוסיקלי ואהבה למוסיקה ולשירה עברית. חברי האנסמבל גאים להיות שייכים אליו, הן מהבחינה המוסיקאלית והן בזכות הרעות והמרקם החברתי המיוחד שנוצר בו, ומשקיעים בו מזמנם וממרצם.
הרפרטואר של החבורה מורכב בעיקר ממוסיקת רוק ישראלית ממיטב היוצרים והזמרים, בעיבודים המיוחדים והמאתגרים של בעז.
במשך שנות פעילותה נטלה החבורה חלק בפסטיבלים וכנסים בכל רחבי הארץ כמו גם בפסטיבל מוסיקה בינלאומי בקרואטיה, בו זכתה לשבחים ותעודות הצטיינות.


יום ראשון 1.8.2021, שעה 17:00
חדר האוכל הצלבני , אולמות האבירים, עכו העתיקה

ווקאלוסיטי
במופע מהפנט של א-קפלה מודרנית

ווקאלוסיטי – הרכב אקפלה מודרנית ישראלי פורץ דרך בניצוחו של קווין פוקס. מנצח הבית – ארז טל.
בהרכב 40 זמרות וזמרים המבצעים מוזיקת פופ ורוק באמצעות הקול האנושי בלבד, ללא כלי נגינה,

הרפרטואר של ווקאלוסיטי מקיף עשרות שירים לועזיים וישראליים, בעיבודים מיוחדים לאקפלה.
האלבום הראשון של ההרכב – "Vocalocity Vol. 1" – זמין להאזנה בכל שירותי המוזיקה הדיגיטליים (כגון ספוטיפיי), והעבודה על האלבום הבא כבר בעיצומה.

בתקופת סגרי הקורונה ווקאלוסיטי הפיקה סדרה של קליפים ברוח המצב, ביניהם ״אוהב להיות בבית״, “Freedom ’90!” ו-״שומקום״.


יום ראשון 1.8.2021, שעה 20:30
חצר המצודה, אולמות האבירים, עכו העתיקה

שירת האבירים על החומות
ביצוע של שירת רבים לשיר "למען אחי ורעי"

סולן: דורון דר
עיבוד: רון גנג
בהשתתפות כל הרכבי השירה

הרכבי מיל"ה בשירת רבים במגדל דודImagine

* * *

תודה מיוחדת ל:
רחלה רוזנברג
קרן גזית רוטמן
אסנת שפיר
נאווה מורגנשטרן

Scroll to Top