הזמריה

באנר צירופים 2024

מנהל מוזיקלי: מרדכי שלף   |   מפיק ויועץ מוזיקלי: רון גנג

אודות זמריה ברשת

אודות זמריה ברשת

זמריה זו מתקיימת בבחינת "ואף על פי כן, נוע תנוע".

בשל מגבלות הקורונה נדחתה הזמרייה הבינ"ל פעמיים ולבסוף תתקיים "זמריה ברשת" בתאריכים 29-31 בדצמבר 2020.

זמריה ברשת קרמה עור וגידים כמענה לתקופה מאתגרת זו של וירוס הקורונה ותשודר ברשת כך שכל אחד יוכל לצפות בהופעות הזמרייה מביתו.

הזמריה ברשת הוא מסע מוזיקלי רחב היקף בסגנונות שונים ובצורות ההגשה. הזמריה תורכב מקטעי וידיאו של מקהלות שונות מרחבי הארץ. בהופעות השונות ניתן למצוא מקהלות והרכבים מוזיקליים בשירת פולקלור, שירת פופ, שירה קלאסית וקלאסיקה ערבית, שירת ארץ ישראל ועוד. חגיגה גדולה של זמר, צליל, אומר ותנועה.

נאספו וידאו קליפים ממקהלות והרכבי שירה בכל רחבי הארץ ולאחר מיון קפדני של איכות צילום ואיכות השירה, נערכו החומרים וצולמו ראיונות עם מנצחים, מוזיקאים, ואנשי ציבור.

איש התקשורת נועם גיל אור (לשעבר מנהל רשת ג') קישר בהנחייתו את הקטעים וביצע ראיונות המוקדשים לנושאים הקשורים לשירת המקהלה. הראיונות צולמו על רקע נופיה המדהימים של העיר עכו ובאולמות האבירים. בין המרואיינים: המנצח צבי שרף, המנצחת נעמי פארן, יו"ר העמותה, ח"כ לשעבר קולט אביטל, זוהיר בהלול, ג'יני ועדן רבין – אם ובנה, ועוד רבים – מעבדים מוכשרים ומנצחי מקהלות וחבורות זמר.

עמותת הנבל והזמיר הפיקה את הזמריה בשיתוף פעולה נדיר עם עיריית עכו, מכללת A-CAT, מיל"ה (המרכז הישראלי למקהלות וחבורות זמר), הל"ל (ארגון המקהלות והמנצחים בישראל) והחברה לפיתוח עכו העתיקה.
זו השנה הראשונה בה מתקיים שיתוף פעולה עם מכללת A CAT בעכו, אשר הקימה במיוחד לכבוד הזמרייה אולפן חוץ באולמות האבירים בעכו העתיקה בו צולמו הראיונות. כן העמידה המכללה לרשות הזמרייה את הציוד החדיש שלה כמו גם את עובדיה אשר צילמו, הקליטו וערכו את החומרים הוויזואליים.
A CAT הוא מוסד ייחודי, הראשון מסוגו בארץ, המציע קורסים וסדנאות במגוון תחומים אמנותיים וטכנולוגיים, עבור אוכלוסיות מוחלשות ומקיים חוגי העשרה ואומנות, ייעוץ, והכוונה אישית לצד התנסות מעשית וע״י שימוש בציוד טכנולוגי מהמתקדמים בעולם. (למידע נוסף על מכללת A CAT: https://www.acatcenter.org/ ).

 

לראשונה השנה, יועברו כל אירועי הזמרייה בשידור ישיר בכל ערוצי התקשורת האירופיים של הארגון INTERKULTUR הגוף הבינלאומי הגדול ביותר לתחרויות ופסטיבלי מקהלות בינלאומיים באירופה.

 

שידור חי ברשתות, כולל ראיונות ומפגשים עם מנצחים, החל מהשעה 18:00

https://www.msrtv.net/onlinesinging2020

הקליקו וצפו במופעים חינם

 

Scroll to Top