הזמריה

באנר צירופים 2024

מנהל מוזיקלי: מרדכי שלף   |   מפיק ויועץ מוזיקלי: רון גנג

מנצחי הסדנאות

    1i
 Federico Bardazzi, Italy
פדריקו ברדאצי, איטליה
פדריקו ברדאצי הוא פרופסור למוזיקה קאמרית ומוזיקת בארוק בקונסרבטוריון פוצ'יני של לה ספציה. מומחיותו של ברדאצי היא במוזיקת בארוק מוקדמת ועיקר עבודתו מתרכז סביב תפקידו כמנהל הרפרטואר האופראי ממקור הרפרטואר ועד הנדל, גלוק, מוצארט, רוסיני ופוצ'יני. ברדאצי התחיל את דרכו כצ'לן, תלמידו של אנדרה נאבארה בסיינה ובפריז. מאוחר יותר למד מוזיקה קאמרית בהנחיית פיירו פארולי, ניצוח על מקהלות בהנחיית רוברטו גביאני וניצוח על תזמורת באקדמיית צ'יגיאנה (סין). פדריקו ברדאצי שימש כמנהל הקורסים במאג'יו פיורנטינו פורמאציונה משנת 2008 ועד לשנת 2014. כל הפרויקטים האמנותיים של ברדאצי בתיאטרון הלירי התפתחו כחלק משיתוף פעולה עם כמה ממוסדות המוזיקה הגדולים בטוסקנה, כגון: "תיטארו ורדי פיזה", "פסטיבל פוצ'ינאנו" ועוד. ניסיון זה הוליד את "רשת האופרה", שנוסדה במקור יחד עם קרלה זנין, ומטרתה של הרשת היא לעזור בפיתוח הפקות ליריות, בשיתוף פעולה ין מוסדות בעלי השקפה אמנותית שונה ולעודד יוצרים צעירים בשלבי הקריירה הראשונים שלהם.
פדריקו ברדאצי הוא המנהל האמנותי של "In Canto Gregoriano – Incontri Internazionalli di Firenze, ומאז 2015 הוא משמש גם כנשיא ומנהל אמנותי של פסטיבל המוזיקה הבינלאומי של פירנצה.
2i

Paolo Bellocci, Italy
פאולו בלוצ'י, איטליה
מאז
1988
פאולו בלוצ'י משמש כמנצח שותף בבית האופרה של "פירנצהמאג'יו מיוזיקאלה פיורנטינו" כמומחה ברפרטואר האופראי האיטלקי. בלוצ'י צבר ניסיון רב כפסנתרן שעובד בשיתוף פעולה עם זמרים ליריים נודעים כגון: פדורה ברביירי, מרגריטה רינלדי ועוד. הוא מנחה כיתות אמן בנושאים כגון: רפרטואר, פרשנות אמנותית וקולות באופרה האיטלקית. כיתות האמן מתקיימות באוניברסיטאות יוקרתיות ומוסדות מוזיקה, ביניהם קונסרבטוריון סנט פטרסבורג. כמנהל אמנותי וסגן נשיא "רשת האופרה" של פירנצה, הוא מנהל כמה תכניות, ביניהן: חינוך מוזיקלי גבוה בהופעות אופראיות, בית ספר לאיטלקית המיועד לתלמידים בינלאומיים המגיעים ללמוד מוזיקה. מאז 2015 הוא מנהל אגף החינוך המוזיקלי באזור טוסקנה. הוא יצר אופרות ומופעי בלט יחד עם מנצחים מפורסמים רבים: זובין מהטה, ריקרדו מוטי, קלאודיו אבאדו, ובמאים כגון לוקה רוקוני, ויליאם פרידקין, ז'נג יימו, לב דודין וגראהם ויק.

jo
Jua Amir, France
ג'ואה אמיר, צרפת
מנצח של מקהלת
TF Gospel, צרפת
אמן רב
תחומי. בוגר אוניברסיטת ניויורק, זמר, מלחין, מנהל מקהלה ומורה, ומעל הכל הוא אדם יוצר המגן על מה שהוא קורא: "חלל מקודש".
לאחר שהופיע בכל העולם בהופעות ובהצגות כגון: "מלך האריות", "שיער", ואפילו בתכנית הטלוויזיה "דה וויס", ג'ואה החליט ליישם את שלמד ויצר את המושג "חלל מקודש" – סביבה פנימית אשר בתוכה אמן נמצא בקשר עם האנרגיה היצירתית שלו.בעזרת רעיון זה, ג'ואה מאמין שהאמן אינו רק בבחינת "מופיע" אלא מי שמעביר אנרגיות דרך עצמו לקהל שלו.


 

Scroll to Top