תכנית יומית

 

תכנית יומית

 

 

 

 

שעות

 

תכנית

 

מיקום

 

יום ראשון

6.8.2017

 

 

 

 

 

 

11:00-14:00

12:00

15:00

16:00

16:00

17:00

17:30

18:30

20:30

טים בראון, סדנת עומק: עוצמת החיבור בין מוזיקה ותפילה

אנדרה דה קוואדרוס, כיתת אמן (קולות הכפר)

קונצרט: מקהלת מזמורי תימן, מנצח: עודד ברק

ג’ואה אמיר, סדנת גוספל

קונצרט – קולות הכפר, מנצח: אבי פיינטוך

קונצרט – מקהלת גוספליה, מנצח עודד ברק

מריה בלייבר, סדנה: הקול וכל השאר

קונצרט – Hebrew Spirituals Singers  צרפת, מנצח: ג’ואה אמיר

קונצרט ערב: רביעיית הגולדן גייט

מרכז המבקרים

אבירים א’

חדר אוכל

אבירים א’

חדר אוכל

חדר אוכל

אבירים א’

האולם הלבן

חצר המצודה

 

 

יום שני

7.8.2017

 

 

 

 

 

 

09:00-14:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

16:00

17:00

17:00

18:00

18:30

19:00

20:30

טים בראון, סדנת עומק: עוצמת החיבור בין מוזיקה ותפילה

אנדרה דה קוואדרוס, כיתת אמן (טריטונוס)

סדנת תיפוף גוף עם אבישי

מפגש אישי עם זמרי רביעיית הגולדן גייט

קונצרט: מקהלה אורחת מיוון, מנצחת: מריה אמה מליגופולו

קווין פוקס: סדנת א קפלה וגוספל

קונצרט – מקהלת טריטונוס מנצח: אבי כהן טריקה

ג’ואה אמיר, סדנת גוספל

קונצרט: מקהלת מגידו, מנצחת: פנינה ענבר

קונצרט: ‘קוראל’ מנצח: צבי שרף

סדנת תיפוף גוף עם אבישי

קונצרט: הבינימינים מנצח: אבי פיינטוך

קונצרט ערב: חזנות ופיוטים

מרכז המבקרים

אבירים א’

אבירים א’

חדר אוכל

חדר אוכל

אבירים א’

חדר אוכל

אבירים א’

חדר אוכל

האולם הלבן

אבירים א’

האולם הלבן

חצר המצודה

 

יום שלישי

8.8.2017

 

 

 

 

 

09:00-14:00

13:00

12:00

14:00

15:00

16:00

17:00

17:00

18:00

18:00

18:30

19:00

19:30

20:30

טים בראון, סדנת עומק: עוצמת החיבור בין מוזיקה ותפילה

מריה בלייבר, סדנה: הקול וכל השאר

אנדרה דה קוואדרוס, כיתת אמן (הדרי רון, גוש עציון)

קווין פוקס: סדנת א קפלה וגוספל

קונצרט ‘תהילים’ מקהלות הדרי רון וגוש עציון, מנצח אבי פיינטוך

סדנת גוספל עם איריס ועופר פורטוגלי

קונצרט: מקהלה אורחת מיוון, מנצחת: מריה אמה מליגופולו

ג’ואה אמיר, סדנת גוספל

קונצרט –  מקהלת הגברים ‘הרמוניה’ מרומניה מנצח: יון ליליאן

קונצרט – מקהלות יוסי זייפרט

קונצרט – Hebrew Spirituals Singers  צרפת, מנצח: ג’ואה אמיר

קונצרט: מקהלת ‘הורי מורן’ מנצחת: שרית שטקלר

קונצרט: מקהלת נווה שיר מנצחת: ענת דור

קונצרט ערב: “גוספל ג’אז – איריס ועופר פורטוגלי ומקהלת הגוספל”.

מרכז המבקרים

אבירים א’

אבירים א’

אבירים א’

חדר אוכל

אבירים א’

חדר אוכל

אבירים א’

חדר אוכל

האולם הלבן

אבירים א’

האולם הלבן

האולם הלבן

חצר המצודה

 

יום רביעי

9.8.2017

 

 

 

 

 

 

 

09:00-14:00

12:00

13:00

14:00

16:00

17:00

17:00

17:45

19:00

19:00

20:30

טים בראון, סדנת עומק: עוצמת החיבור בין מוזיקה ותפילה

אנדרה דה קוואדרוס, כיתת אמן (חוויה לטינית)

סדנת תיפוף גוף עם אבישי

קווין פוקס: סדנת א קפלה וגוספל

קונצרט: חוויה לטינית מנצח אבי כהן טריקה

ג’ואה אמיר, סדנת גוספל

קונצרט –  ווקאלוסיטי מנצח: קווין פוקס

קונצרט – קול & SOUL מנצח: ג’ואה אמיר

סדנת תיפוף גוף עם אבישי

קונצרט – Born & Raised , מנצחת: הדר ליכטנשטיין

קונצרט חגיגי לסיום הזמריה:

קונצרט סיום סדנה עם טים בראון

המנצח אנדרה דה קוואדרוס ומקהלת Voices 21C מבוסטון, ארה”ב

מרכז המבקרים

אבירים א’

אבירים א’

אבירים א’

חדר אוכל

אבירים א’

אבירים א’

אבירים א’

אבירים א’

האולם הלבן

חצר המצודה