לוח זמנים

לוח זמנים

יום ראשון, 18.8.2019

12:00
אנדרה דה קוואדרוס
כיתות אמן וחזרה פתוחה של המקהלה הבינ”ל CGV
חדר האוכל הצלבני

14:00
ג’יני רבין 
לשיר בלי הגוף? – טירוף!!
אבירים א

15:00
פרופ’ עודד זהבי 
בין נהר פרת ונהר חידקל – מזרח ומערב
אבירים א

16:00
קונצרט
קולות הכפר מנצח: אבי פיינטוך   
אבירים א

17:00
ג’יני רבין  
GET THE GROOVE – תפוס ת’קצב
אבירים א

18:00
פסיפס מוזיקלי 1   
אלגרוס מנצחת ר. גרוס + מטה אשר מנצח: ע. אסנר
אבירים א

19:00
שילובים מוזיקליים  
הרכבים מוזיקליים על הדשא – כניסה חופשית
הגן הקסום

20:30
קונצרט פתיחה
מקהלת CGV, דויד ברוזה ואנסמבל פוליפוני
חצר המצודה


יום שני, 19.8.2019

12:00
אנדרה דה קוואדרוס
כיתות אמן וחזרה פתוחה של המקהלה הבינ”ל CGV
חדר האוכל הצלבני

14:00
קונצרט 
מקהלת ראנה מנצחת: מיקה דני
חדר האוכל הצלבני

15:00
ניזאר אלכאטר 
בתרבויות המזרח – בין האנדלוסית למזרח התיכון
אבירים א

16:00
ניזאר אלכאטר
רסיטל מוסבר: אוריינטליזם מערבי
אבירים

17:00
קונצרט שילובים 
ראנה מנצחת: מיקה דני + נוה שיר מנצחת: ענת דור
חדר האוכל הצלבני

18:00
קונצרט 
מקהלת אנשי”מ מנצח: יוסי זייפרט
אבירים א

19:00
שילובים מוזיקליים
הרכבים מוזיקליים על הדשא – כניסה חופשית
הגן הקסום

20:30
קונצרט ערב 
אחינועם ניני מארחת את מירה עווד 
חצר המצודה



יום שלישי, 20.8.2019

 12:00
אנדרה דה קוואדרוס
כיתות אמן וחזרה פתוחה של המקהלה הבינ”ל CGV
חדר האוכל הצלבני

13:00
יאיר דלל 
יחסי הגומלין בין הזמר הערבי לעברי
אבירים א

14:00
קונצרט 
מקהלת סולרון מנצח: רמי ברבר  
חדר האוכל צלבני

15:00
קונצרט  
מקהלת קולות השלום מנצח: יאיר דלאל   
אבירים א

16:00
קונצרט שילובים  
מקהלת סולרון והזמרת רואא עארם מנצח: רמי ברבר
חדר האוכל הצלבני

18:00
פסיפס מוזיקלי 2
אינפוזיה מנצחת: ר. גרוס + אוניסינגרס מנצח: י. זייפרט
אבירים א

19:00
שילובים מוזיקליים
הרכבים מוזיקליים על הדשא – כניסה חופשית
הגן הקסום

20:30
קונצרט ערב
דיקלה עם קולות השלום מנצח: יאיר דלאל
חצר המצודה


יום רביעי, 21.8.2019

12:00
אנדרה דה קוואדרוס
כיתות אמן וחזרה פתוחה של המקהלה הבינ”ל CGV
חדר האוכל הצלבני

13:00
ג’יני רבין 
לשיר בלי הגוף? – טירוף!!
אבירים א

14:00
ניזאר אלכאטר 
בתרבויות המזרח – בין האנדלוסית למזרח התיכון
אבירים א

15:00
ג’יני רבין
GET THE GROOVE – תפוס ת’קצב
אבירים א

16:00
קונצרט שילובים 
מקהלת מסאר מנצחת: הדס שטורמן
חדר האוכל הצלבני

17:00
ניזאר אלכאטר
רסיטל מוסבר: אוריינטליזם מערבי
חדר האוכל הצלבני

18:00
קונצרט    
מקהלת שרות כרמל מנצח: יוסי זייפרט
אבירים א

19:00
שילובים מוזיקליים
הרכבים מוזיקליים על הדשא – כניסה חופשית
הגן הקסום

20:30
קונצרט סיום 
מקהלת CGV, דויד ברוזה ואנסמבל פוליפוני
חצר המצודה