לוח זמנים יומי

לוח זמנים יומי

יום ראשון  5.8.2018
12:00  יובל בן עוזר – מפיוט מזרחי לעיבוד מקהלתי – האמנם?
אבירים א’
13:00  צבי שרף – כחומר ביד היוצר
חדר האוכל הצלבני
14:00  רונית כץ – לשיר עם קול הגוף
אבירים א’
15:00  בועז קביליו – ארגוב & וילנסקי
אבירים א’
16:00  קונצרט – אנסמבל קורל מנצח: צבי שרף
חדר האוכל הצלבני
17:00  עודד ברק – הסלסולים בזמר העברי
אבירים א’
18:00  קונצרט – פסיפס מוזיקלי ראשון:
אבירים א’
‘מעורב תל מונדי’, מנצח: בועז קביליו
קולות הכפר מנצח: אבי פיינטוך
אנסמבל שמים מנצח: בועז קביליו
19:00  קונצרט – פסיפס מוזיקלי שני:
האולם הלבן
מקהלת קולאז’, מנצחת: רונית כץ
‘אביחיל’ מנצח: בועז קביליו

20:30  קונצרט פתיחה חגיגי:
חצר המצודה
האנסמבל הקולי הישראלי מנצח: יובל בן עוזר
תזמורת “ירושלים מזרח מערב” מנצח: תום כהן

יום שני  6.8.2018
12:00  ענת דור –  באות מאהבה – נשים בזמר העברי
אבירים א’
13:00  נעמי פארן, גיא פלץ ואנסמבל זמרי מורן –  “יזכרם”
אבירים א’
14:00  עודד ברק – הסלסולים בזמר העברי
אבירים א’
15:00  קונצרט – אנסמבל זמרי מורן מנצח: גיא פלץ
חדר האוכל הצלבני
16:00
  קונצרט – ‘קולות הרנסנס’ מנצח: אלון ובר
אבירים א’
17:00  קונצרט – מקהלת  נוה שיר  מנצחת: ענת דור-מרגלית
חדר האוכל הצלבני
18:00  קונצרט –  “צ’יאלה’ מנצחת: שולה ארז
אבירים א’
19:00  קונצרט – ‘שחפים’ מנצחת: רבקה בר
האולם הלבן

20:30  קונצרט ערב: מירי מסיקה
“אלוהי הדברים הקטנים”
חצר המצודה

יום שלישי  7.8.2018
12:00  גילה בריל – שחר חדש
אבירים א’
13:00  קונצרט – “שירי דוד זהבי”
זמרי גלרון מנצח: אבי פיינטוך
חדר האוכל הצלבני
14:00  סדנה – ג’יני רבין “תוצרת הארץ – למה התכוון המשורר”
אבירים א’
15:00  קונצרט – זמרי גלרון מנצח: אבי פיינטוך
חדר האוכל הצלבני
16:00  קונצרט – מקהלת שחר מנצחת: גילה בריל
חדר האוכל הצלבני
17:00  קונצרט – האנסמבל של ג’יני רבין מנצחת: ג’יני רבין
חדר האוכל הצלבני
18:00  סדנה – נעמי פארן  על גיל אלדמע
אבירים א’
19:00  קונצרט – ‘אלגרוס’ מנצחת: רחל גרוס
האולם הלבן
20:30  קונצרט ערב:  הגבעטרון
חצר המצודה

יום רביעי  8.8.2018
12:00  שוש לגיל – הרהורים על ארץ אהבתי
אבירים א’
12:00  מתי לזר (ארה”ב) – מוזיקה יהודית ישראלית ואמנותית (באנגלית)
חדר האוכל הצלבני
13:00  דני רובס – מפגש עם יוצר
אבירים א’
14:00  קונצרט – אנסמבל ‘סירנות’ מנצחת: שוש לגיל
חדר האוכל הצלבני
14:40 קונצרט – פסיפס מוזיקלי שלישי:
מקהלת הזמיר מנצח: מתי לזר
‘השרונים’ מנצח: בועז קביליו
מקהלת מיתר מנצחת: מיכל אוקון
אבירים א’
16:00  בועז קביליו – ארגוב & וילנסקי
אבירים א’
17:00  קונצרט – ווקאלוסיטי מנצח: ארז טל
חדר האוכל הצלבני
18:00  קונצרט – קול & SOL מנצחים: קווין פוקס וארז טל
אבירים א’
19:00  קונצרט – פסיפס מוזיקלי רביעי:
‘מיתר’ מנצח: בועז קביליו
‘אחת וחמישה’ מנצחת: אירית ישראלי
‘צהלה’ מנצח: בועז קביליו
האולם הלבן

20:30  קונצרט ערב: הכל עובר חביבי
שרים נעמי שמר
חצר המצודה